O nás

Agentura Devět měsíců, s. r. o., působí v celé řadě odvětví, která nabízejí klientům ucelený řetězec navazujících služeb.

Pod značkou DEVĚT MĚSÍCŮ se prezentujeme od roku 2008, ale již předešlá léta formovala naše směřování a myšlenku kvalitních a komplexních služeb s osobním přístupem ke klientům.

I přes každoroční růst si stále zachováváme charakter rodinné firmy s přátelským a vřelým přístupem ke kolegům, obchodním partnerům i zákazníkům. Věříme, že takto fungující společnost je zárukou poctivého a přívětivého obchodního partnera.

Do skupiny DEVĚT MĚSÍCŮ patří následující projekty:

  • ADM Event – eventová agentura, rental technického vybavení akcí, zábavní atrakce, zastoupení umělců. Připravujeme firemní i soukromé akce na klíč, které obvykle realizujeme za použití vlastního vybavení a zastoupení umělců bez nutnosti dalšího překupu.
  • Muzikomat.cz – e-shop hudebních nástrojů, zvukové a světelné techniky, elektroniky, dekorací a vybavení pro domácnosti, firmy a obce.
  • JsmeBIO.cz – e-shop s vybavením pro hobby, zahradu a domácnost se zaměřením na pěstování, farmaření, ale i třídění odpadu, chytání dešťové vody nebo vybavení pro skladování. Jako doplňkový sortiment nabízíme i potřeby pro domácí mazlíčky a produkty pro krásu a zdraví.
  • ADM Safety – výroba a distribuce ochranných pomůcek a zdravotnického materiálu. Jako společnost jsme registrováni u SÚKL. V rámci našeho e-shopu admsafety.cz jsme autorizovaným distributorem předních evropských značek zdravotnického materiálu a OOP. Kromě potřeb pro zdravotnická zařízení a sociální služby nabízíme i široký sortiment ochranných pomůcek pro průmysl či hobby. Jako doplňkový sortiment u nás naleznete autokosmetiku nebo segment lékárny.
  • TOPMART – širokospektrálně zaměřená nákupní galerie pro každého.
  • Starý Vinohrad – dynamické bio hospodářství a vinařství v okouzlující krajině Moravského Toskánska.
  • Dalšími dílčími projekty jsou například Buď ve vatě (molekulární mixologie s cukrovou vatou), atrakce-zlin.cz (pronájem zábavních atrakcí) nebo mujkoktejl.cz.